Domů » Služby

Služby

Nábízím tyto fotografické služby:

Ateliérová fotografie

Svatební fotografie

Reportážní fotografie

Produktová fotografie

Dekorativní fotografie

Prodej autorských fotografií

Individuální fotografické kurzy a fotografické poradenství

Pro zaslání ceníků mě kontaktujte na ondra.kosata@gmail.com

Ateliérová fotografie:

Fotografuji rodinné, dětské, těhotenské, modní a portrétní fotografie. Při focení se snažím navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru, která má vliv na váš prožitek i výslednou kvalitu fotografií. Pro dámy je tento zážitek možné obohatit o líčení profesionální vizážistkou, která pomůže vyniknout vaší přirozené kráse. Fotografuji v ateliéru v Praze ve Stodůlkách. V případě zájmu o focení nebo dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Ceník zašlu na vyžádání.

Svatební fotografie:

Svatební den je jedinečným okamžikem ve vašem životě. Svou prací se snažím citlivě a emotivně tento váš významný den zachytit. Ke svatební fotografii přistupuji velice osobně a zodpovědně. Před každou svatbou vyžaduji schůzku se snoubenci, na které domluvíme všechny podrobnosti vašich představ a mých možností. Pokud je to technicky možné, vždy si jedu předem prohlédnout místo obřadu a vytypovat vhodné lokality na focení vjeho okolí. Ve svatební fotografii spojuji několik žánrů dohromady. Přistupuji k ní jako k reportáži s důležitým portrétním akcentem a velice rád využívám svých zkušeností z krajinářské fotografie.

Ceník zde

Reportážní fotografie:

Nabízím fotografování společenkých akcí a dalších významných událostí. Mám zkušenosti s focením koncertů, módních přehlídek, maturitních plesů, firemních i rodinných oslav, sportovních utkání, či školních aktivit. Při focení reportáží se snažím pohotově a smysluplně zachytit děj i jeho atmosféru.

Cena je stanovena dle rozsahu a typu reportáže individuálně.

Produktová fotografie:

Mým oblíbeným žánrem je zátiší. Se stejnou pečlivostí, přípravou a volbou prostředí přistupuji i k fotografování produktů. Fotografuji produkty pro reklamní a propagační účely. Správně nafocený výrobek může zásadně ovlivnit jeho prodejnost.

Prodej autorských fotografií:

Podstatnou většinu fotografií v mém portfóliu je možné si zakoupit, např. jako dekoraci interiéru. Velice dbám na technickou kvalitu snímků, a proto je možné z nich vytvářet velkoformátové obrazy. Druh obrazu, velikost a rámování lze přizpůsobit přímo vašim potřebám a prostorům. Nabízím také výrobu obrazů na zakázku. Sdělte mi své představy a já se pokusím udělat fotografii přesně podle nich.

Zde si můžete prohlédnout více o fotoobrazech

Individuální fotografické kurzy a fotografické poradenství:

Tuto službu nabízím pro začínající a mírně pokročilé fotografy, kteří tápou v nepřeberném množství fotografické techniky, nebo si nevědí rady s nastavením svého fotoaparátu. Nabízím rovněž krátké individuální kurzy, kde vás zasvětím do základů fotografie (kompozice, expozice, námět, využití světla, apod.). Pomůžu vám se samotným fotografováním, ale i s následnou úpravou snímků v PC.

Kniha návštěvBlog    
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace